Ksiegowa/Księgowy

Ahead Professionals Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego Klienta, Kancelarii Doradcy Podatkowego, znajdującej się na rynku od 2003 roku, świadczącego usługi w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego oraz szkoleń podatkowych, szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego.

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości;
  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów
    Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego
  • Zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i
  • dokumentów finansowych
    Sporządzanie zestawień i raportów
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dogodną lokalizację, w centrum Poznania.
  • Miłą atmosferę.
  • Możliwości rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Gdzie szukać pracy jako Ksiegowa/Księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ksiegowa/Księgowy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ahead Professionals lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ksiegowa/Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ksiegowa/Księgowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Ahead Professionals praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.