Wyszukaj spośród 15871 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konsultant Business Intelligence

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Opis stanowiska
  • współpraca z klientem w celu pozyskiwania wymagań raportowych,
  • przygotowywanie hurtowni danych oraz modelu analitycznego za pomocą Analysis Service,
  • tworzenie procesów ETL, wykorzystując SSIS oraz Data Factory,
  • tworzenie wizualizacji i raportów w oparciu o technologię Power BI oraz Reporting Service,
  • szkolenie użytkowników w zakresie implementacji rozwiązań w systemie.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w rozwiązaniach Business Intelligence,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem oraz tworzeniem hurtowni danych na OnPremise oraz Azure,
  • znajomość narzędzi ETL (SSIS, Data Factory) oraz narzędzi raportowych (Power BI, Reporting Services),
  • znajomość języka T-SQL, DAX, MDX,
  • mile widziana znajomość języka R i Python.
Oferujemy
  • pracę u największego partnera firmy Microsoft,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę/B2B),
  • bogaty pakiet szkoleń oraz certyfikowanych egzaminów Microsoft,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia,
  • bezpłatny kurs języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • owocowe poniedziałki.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Konsultant Business Intelligence

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant Business Intelligence w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Business Intelligence Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Business Intelligence, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.