Wyszukaj spośród 9567 ofert pracy

Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 30-04-2019, do końca 9 dni
Praca Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099)

Opis stanowiska
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obszaru zakupów i logistyki oraz efektywnej współpracy z działem produkcji wieloseryjnej
  • poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych dostawców
  • kwalifikacja dostawców na podstawie technicznych zdolności produkcyjnych
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami i kooperantami
  • zapewnienie ciągłości dostaw części oraz usług niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych
  • analiza i optymalizacja kosztów dostaw materiałów, części oraz usług
  • kontrola terminowości realizacji zamówień
Wymagania
  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • umiejętność czytania oraz posługiwania się rysunkiem technicznym
  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji
  • znajomość tematyki związanej z przekładniami górniczymi/przemysłowymi będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie mile widziana
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
Oferujemy
  • stabilną pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • rozwój zawodowy
  • karty Multisport
  • opieka medyczna

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Specjalista ds. Zakupów Technicznych (nr ref.: 10099), Katowice

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie