Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Lokalizacja: , Polska
Praca Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni RGN registred nurse -pielęgniarkę na pełny etat. Lokalizacja  piekne nadmorskei miasto Swansea, południowa Walia. Wymagane doświadczenie pielęgniarskie i aktualny PIN number. OPCJONALNIE  zatrudnienie jako PRE- REGISTRED NURSE pielęgniarka/ pielęgniarz planujący/a rejestarcję lub w trakcie rejestarcji i przygotowania do egzaminu językowego IELTS do pracy w okresie przejściowym w trakcie oczekiwania na PIN number. Po uzyskaniu rejestracji NMC, zapewniona praca jako pielęgniarka/ RGN nurse.
Jak znależć pracę w Anglii czy w Walii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  wybrane stanowiska praca UK, w tym  domy opieki Londyn, Bristol, Dereham, Oxford, Salisbury, Lancaster, Shipton under Wychwood, Liverpool, Dorking, Chippenham i inne. Zatrudnienie i praca bezpośrednio pracodawca brytyjski.


Wymagania

znajomość angielskiego
wykształcenie pielęgniarskie i aktualny PIN number ( opcjonalnie na stanowisko pomoc pielęgniarki / absolwent/ka pielęgniarstwa w trakcie procesu rejestracji w brytyjskich izbach lekarskich NMC i przygotowania do IELTS/ egzamin wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki w Wielkiej Brytanii.
empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej
gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE
gotowość do podjęcia pracy w Walii od maja 2019 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim - dom opieki w Walii o wysokim standardzie usług.


 

Oferujemy

Stanowisko: RGN  NURSE  pielęgniarka w domu opieki praca Walia 2019
Godziny pracy: zapewnione 36 - 48 godzin pracy tygodniowo, zmiany 12 godzinne
Wynagrodzenie: od 18.00 funtów/ godz. brutto  (pre-registred nurse 13.00 funtów/godz)
Zamieszkanie: pracodaca zapewnia zamieszkanie koszt od 85 funtów/ tydz lub do wyboru własne zamieszkanie 
Kontrakt z pracodawcą: roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Szkolenia: zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy
Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Wielkiej Brytanii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1376 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka praca Walia 18.00 gbp/ godz Swansea care home 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Młodszy sprzedawca w salonie Nike Olsztyn

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Doradca Ubezpieczeniowy

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie


Pracownik Inwentaryzacji

Świdnica, dolnośląskie