Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mechatronik/ elektronik (K/M)

Lokalizacja: Monachium , Bawaria;

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech Garching bei München, poszukujemy mechatroników i elektroników. Praca w zakładzie produkującym elementy skrzyni biegów.

Opis stanowiska pracy:
  • budowa, instalacja, montaż i serwis maszyn i urządzeń,
  • rozpoznanie i naprawa usterek,
  • przeprowadzanie pomiarów i prowadzenie dokumentacji
Wymagania
  • gotowości do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka niemieckiego
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy mieszkanie,
  • oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Mechatronik/ elektronik (K/M)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechatronik/ elektronik (K/M) w miejscowości: Monachium jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechatronik/ elektronik (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechatronik/ elektronik (K/M), praca w Monachium dopasowana do Twoich wymagań.Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii