Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Mechatronik/ elektronik (K/M)

Lokalizacja: Monachium , Bawaria;
Praca Mechatronik/ elektronik (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech Garching bei München, poszukujemy mechatroników i elektroników. Praca w zakładzie produkującym elementy skrzyni biegów.


Opis stanowiska pracy:
  • budowa, instalacja, montaż i serwis maszyn i urządzeń,
  • rozpoznanie i naprawa usterek,
  • przeprowadzanie pomiarów i prowadzenie dokumentacji
Wymagania
  • gotowości do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka niemieckiego
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy mieszkanie,
  • oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ


Szukasz pracy jako Mechatronik/ elektronik (K/M)

Oferta pracy na stanowisku: Mechatronik/ elektronik (K/M) w miejscowości: Monachium jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mechatronik/ elektronik (K/M) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechatronik/ elektronik (K/M), praca w Monachium dopasowana do Twoich wymagań.Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.


Praca Mechatronik/ elektronik (K/M), Monachium


.
Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iwona Maz

i.mazur@diwa-personalservice.pl

668817007

http://diwapolska.pl

KRAZ: 6760