Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mechanik/mechatronik samochodowy

Lokalizacja: Wilhelmshaven , Dolna Saksonia;
Wynagrodzenie: do uzgodnieniaEUR / Miesiąc

Przyjmiemy do pracy Mechatronika/Mechanika samochodowego do serwisowania i napraw samochodów wszelkich marek i typów. Praca z komputerem diagnostycznym itp urządzeniami do diagnostyki.

Opis stanowiska
  • serwisowanie i naprawa samochodów wszelkich marek i typów
  • praca z komputerem diagnostycznym oraz urządzeniami do diagnostyki
Wymagania
  • wykształcenie jako Mechatronik/Mechanik samochodowy
  • min 5 lat pracy w zawodzie
  • doświadczenie z pracą na komputerze diagnostycznym
  • umiejętność wymiany łańcucha i paska rozrządu itp.
  • umiejętność spawania/napraw karoserii
  • znajomość języka niemieckiego
Zapewniamy:
  • pracę różnorodną i odpowiedzialną w firmie z 35 letnim doświadczeniem.
  • umeblowane mieszkanie z TV/Sat i Internetem na terenie firmy.
  • w zależności od umiejętności i zaangażowania dobre zarobki przy 45 godz tygod.+nadgodziny
  • oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem zdrowotnym
  • współpracownicy to rodacy
Dodatkowe informacje

Jeżeli jest zainteresowanie to proszę CV

Thomas Bukowski

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Mechanik/mechatronik samochodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik/mechatronik samochodowy w miejscowości: Wilhelmshaven jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Marek&sohn GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik/mechatronik samochodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik/mechatronik samochodowy, praca w Wilhelmshaven dopasowana do Twoich wymagań.Marek&sohn GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie