Wyszukaj spośród 9819 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Lider zmiany

Lokalizacja: Janki , mazowieckie;

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego Klienta, globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko: Lider zmiany

Obowiązki:
  • Nadzór nad terminową realizacją procesu napraw, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi
  • Odpowiedzialność za KPI, zgodnie z oczekiwaniami Klientów
  • Zarządzanie zespołem techników naprawiających urządzenia elektroniczne: rekrutowanie, zapewnienie odpowiednich szkoleń, delegowanie odpowiedzialności i motywowanie
  • Kontrola efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych, materiałowych
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań rozmarzających do optymalizacji procesów
Idealny Kandydat:
  • Bardzo dobrze komunikuje się w języku angielskim (na poziomie min. B2)
  • Posiada minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem w podobnej branży
  • Jest osobą z wyższym wykształceniem
  • Posiada bardzo dobrą znajomość programu Excel
  • Posiada udokumentowane sukcesy w zakresie optymalizacji procesów i kosztów
  • Jest zorientowany na cele biznesowe z zachowaniem wysokich standardów pracy
  • Posiada umiejętność motywowania pracowników i budowania zespołu
  • Potrafi się skutecznie komunikować z osobami na różnych szczeblach organizacji
Co otrzymasz?
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Dwie zmiany (6-14, 14-22)
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość odbycia szkoleń na terenie Polski, Europy oraz w Stanach Zjednoczonych

Szukasz pracy jako Lider zmiany

Oferta pracy na stanowisku: Lider zmiany w miejscowości: Janki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ahead Professionals lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider zmiany, praca w Janki dopasowana do Twoich wymagań.Ahead Professionals praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.