Serwisant / umowa o pracę

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Wysogotowo , wielkopolskie
Tarnowo Podgórne , wielkopolskie
Przeźmierowo , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Praca Serwisant / umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.


Kim jesteśmy?

Nazywają nas cichymi bohaterami, jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują! Pracujemy na umowę o pracę, wypłatę otrzymujemy zawsze terminowo. Do tego po okresie próbnym obowiązują nas wysokie premie do 20% oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. Pracujemy od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą otrzymujemy dzień wolny w tygodniu. Każdy z nas ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu. Chcesz zostać naszym bohaterem-serwisantem? 

Aby dołączyć do drużyny super bohaterów ważne jest, abyś:

posiadał czynne prawo jazdy i znał zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną. Zależy nam, żebyś umiał korzystać z narzędzi pomiarowych do diagnostyki i posiadał uprawnienia SEPnie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia! Twoim dodatkowym atutem będzie też znajomość spawania światłowodów i doświadczenie w pracy z nimi.

Co należy do naszych zadań?

Naprawa awarii u naszych sympatycznych Klientów. Prowadzimy również kontrolne prace pomiarowe i regulację sieci. Instalujemy, odłączamy lub zmieniamy usługi wedle życzeń abonentów.


Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Dołącz do naszej drużyny! Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl.

Oferta jest ważna jeszcze 1747 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Serwisant / umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant / umowa o pracę w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant / umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant / umowa o pracę , praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie