Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-04-2019, do końca 100 dni
Praca Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092)

Opis stanowiska
  • working on business projects which supports current business strategies and needs, giving you broad exposure to the organization
  • cooperation with the multifunctional team
  • business/technologies/applications knowledge building
  • working with the other P&G Plants in Poland and all over the world in order to exchange experience and knowledge
Wymagania
  • top technical university students IT, electrical, mechanical, automatic, manufacturing, industrial, process and chemical engineering
  • skills like communication, initiative, leadership and the ability to work effectively with others, creativity and innovation
  • good knowledge of the English language
Oferujemy
  • traineeship of 6
  • 12 months
  • part time to enable work&study
  • attractive compensation and benefit package
  • meaningful project from day one
  • challenging job in a dynamic, multinational and diverse work environment
  • appropriate trainings and tools to successfully complete your projects
  • friendly work atmosphere based on mutual trust and respect

Gdzie szukać pracy jako Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Managerial Traineeship in Pampers Plant (nr ref.: 10092), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.