Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019

Lokalizacja: Cały kraj , Stany Zjednoczone
Praca Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019
Amerykańska rodzina z 3 dzieci w wieku 3 i 6 lat zatrudni Au Pair od sierpnia 2019 na rok. Au pair będzie zawozić dzieci do przedszkola i szkoły oraz pomagać rodzicom w codziennej opiece nad nimi. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Kalifornii, w pobliżu szkoła językowa,  bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1.


Wymagania
 • Komunikatywna znajomość angielskiego
 • wiek 18-27 lat
 • prawo jazdy
 • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
 • Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
 • Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferujemy
 •  
 • 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
  Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
  pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
  4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
  jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
  bezpłatny przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
  opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
 •  
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1731 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019 w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Program językowy Au Pair USA dla Maturzystów 2019, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator maszyn CNC

Wrocław, dolnośląskie


Księgowy/a RtR - English

Warszawa, mazowieckie


Analityk sprzedaży

Bielsko-Biała, śląskie