Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Praca Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka linii produkcyjnej.


Zadania:

obsługa automatycznej linii produkcyjnej oraz kontrola przebiegu produkcji.

Od Kandydata oczekujemy:

wykształcenia zawodowego lub średniego i gotowości do pracy w systemie III zmianowym. Zależy nam na długofalowej współpracy i podnoszeniu kwalifikacji, dlatego ważna jest dla nas chęć do pracy i zaangażowanie. Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego, ale nie jest to warunek konieczny. 

Chcemy zaoferować:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy wysokie premie obowiązujące już podczas okresu próbnego. Każdy z pracowników może liczyć na bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. Oferujemy również profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy (m.in. na wózki widłowe i suwnice).


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, daj się poznać! Masz pytania? Zadzwoń 503 075 956 lub przyjdź do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 - przedstawimy Ci szczegóły. 

Oferta jest ważna jeszcze 1761 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej- bezpłatny transport/umowa o pracę, praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie