Magazynier

MK Interim Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat nr 9305). Funkcjonujemy na rynku pracy od 2013 roku. Nasze usługi świadczymy w Polsce i na terenie całej Europy. Współpracujemy z firmami z całego kraju, zarówno za pomocą stacjonarnych oddziałów, jak i mobilnych koordynatorów.

Naszym celem jest osiągnięcie przez Ciebie pełnego sukcesu, którego gwarantem jest doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników. To właśnie oni są największą wartością naszej firmy. Dzięki regularnie wyznaczanym celom dążymy do ciągłego podnoszenia standardów i jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, ciężkiej pracy i zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, zyskujemy coraz silniejszą pozycję na rynku.


Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień ze skanerem
  • Prace inwentaryzacyjne
  • Prace pomocnicze

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Mile widziane doświadczenie jako magazynier ( nie jest to wymóg konieczny)

Oferujemy:

  • System zmian: 6-14/ 10-18 / 14-22 / 22-6
  • Początkowo umowa zlecenie, kolejno umowa o pracę.
  • Stawka: 16,80 zł brutto h/d ; 18,80 zł brutto h/n + dodatki weekendowe, możliwe premie uznaniowe.
  • Szkolenie dla każdego pracownika, indywidualne podejście, przyjazna atmosfera to u Nas codzienność.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MK Interim Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MK Interim Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.