Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Dopiewo , wielkopolskie
Praca Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


Zadania:

obsługa elektronarzędzi (szlifierka, frezerka) oraz kontrola procesu produkcji. 

Oczekujemy:

obsługi elektronarzędzi i zdolności manualnych. Mile widziana znajomość rysunku technicznego lub chęć do jego nauki. 

Oferujemy:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2400 zł netto płatne zawsze terminowo. Początkowo zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie (umowa o pracę bezpośrednio do naszego Klienta po trzymiesięcznym okresie próbnym).  Gwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 10-18.

Szukamy również osób bez doświadczania, zapewniamy pełne wdrożenie w obowiązki.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 1611 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18 w miejscowości: Dopiewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - ok. 2400 zł netto - praca w godzinach 6-14 i 10-18, praca w Dopiewo dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie