Wyszukaj spośród 9814 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator rozściełacza

Lokalizacja: Kartuzy , pomorskie;

Zatrudnimy operatora z uprawnieniami do obsługi rozściełacza drogowego, posiadającego również uprawnienia do obsługi koparki obrotowej lub koparko-ładowarki. A jeśli posiada tylko uprawnienia operatora rozściełacza, to możemy wysłać dodatkowo na kurs operatora koparki. Korzystne warunki zatrudnienia, zgrana ekipa.


Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Operator rozściełacza

Oferta pracy na stanowisku: Operator rozściełacza w miejscowości: Kartuzy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Firma Usługowo Budowlana Witold Cygert lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator rozściełacza Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator rozściełacza, praca w Kartuzy dopasowana do Twoich wymagań.Firma Usługowo Budowlana Witold Cygert praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Witold Cygert

biuro@fubcygert.pl

600919058

Podobne ogłoszenia
Pracownik Papa Diego

Gdańsk, pomorskie


Pracownik restauracji

Gdańsk, pomorskie


Ogłoszenia Pracodawcy