Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


ZADANIA:
  • wycinanie płyt
  • kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesu produkcji
WYMAGANIA:
  • zdolności manualne
  • mile widziana znajomość obsługi elektronarzędzi
OFERUJEMY:
  • wysokie wynagrodzenie miesięczne sięgające nawet ok. 2400 zł netto
  • wolne weekendy, pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 i 10-18
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz połączenia nauki z pracą

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Kandydacie! Dołącz do naszej drużyny i zdobywaj doświadczenie! W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 503 075 956 lub przyjdź do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 - przedstawimy Ci szczegóły.

Oferta jest ważna jeszcze 737 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18 w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przygotowanie produkcji- 2400 zł netto/praca w godzinach 6-14 i 10-18, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie