Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k)

Imar Service Group Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie sprawozdawczością podatkową,
  • Przygotowywanie opinii podatkowych oraz wyjaśnianie zagadnień z zakresu podatków korporacyjnych,
  • Kontrola kwalifikacji prawidłowości zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • Weryfikacja sporządzanych deklaracji podatkowych, w szczególności: VAT, PIT, CIT, podatek u źródła, PCC,
  • Dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym,
  • Przygotowywanie danych do sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej, a także dokonywanie podatkowych rozliczeń transakcji międzynarodowych,
  • Doradztwo podatkowe w zakresie optymalizacji podatkowej projektów/inwestycji firmy,
  • Doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego,
  • Zarządzanie polityką cen transferowych w grupie, weryfikacja transakcji pod kątem cen transferowych, przygotowanie dokumentacji cen transferowych,
  • Opracowywanie procedur podatkowych i ich wdrażanie w grupie.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, prawo),
  • 5- 8 lat doświadczenia zawodowego w obszarze podatków,
  • Uprawnienia doradcy podatkowego,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • Zdolność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Elastyczność w działaniu i zdolność pracy w warunkach stresu,
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opiekę medyczną.

Gdzie szukać pracy jako Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager ds. Podatków / Tax Manager (m/k), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.