Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-04-2019, do końca 111 dni
Praca Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086)

Opis stanowiska
  • koordynowanie sprzedaży
  • rozwijanie relacji z klientami
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • doradztwo techniczne na terenie całej Polski
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)
  • min. 1
  • roczne doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń ze wskazaniem na branże: farmacja, przemysł kosmetyczny, chemiczny lub spożywczy
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • umiejętności interpersonalne, aktywność, dynamizm
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość technik i strategii sprzedaży
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności
  • atrakcyjne warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży Maszyn i Urządzeń (nr ref.: 10086), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.