Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kontroler Finansowy

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie kontroli i nadzoru nad sprawami rachunkowymi i finansowymi Spółek z Grupy
  • przygotowywanie i analiza sprawozdań, raportów i analiz związanych z bieżącą działalnością Grupy- raportowanie finansowe i zarządcze, w tym ad-hoc
  • udział w procesie przygotowywania budżetów Spółek z Grupy
  • monitorowanie i wyjaśnianie odchyleń od budżetu
  • identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej
  • weryfikacja poprawności kalkulacji cen przetargowych
  • ustanawianie zasad dla procesów biznesowych i kontrola ich zgodności z zasadami Grupy
  • tworzenie narzędzi wspierających działania operacyjne Spółek z Grupy, przygotowywanie prezentacji

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min.3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (analityk lub kontroler finansowy) lub min. 3 letnie doświadczenie w audycie (Big4)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu controllingu finansowego
  • znajomość polskich przepisów prawa i UoR, znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości mile widziana
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz VBA
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami
  • doświadczenie w komunikacji z kadrą zarządzającą

Co oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pyszną kawę w biurze w centrum Warszawy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Gdzie szukać pracy jako Kontroler Finansowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kontroler Finansowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ENERIS Ochrona Środowiska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kontroler Finansowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler Finansowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ENERIS Ochrona Środowiska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.