Accountant with SAP

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Accountant with SAP
Accountant with SAP
Warszawa
NR REF.: 1121071

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku Accountant.

Do Twoich obowiązków będzie należało wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych, księgowanie i rozliczanie wpływów z płatności, kontaktowanie się z klientami w sprawie otrzymanych płatności, uzgadnianie i kontrola kont rozrachunkowych, uzgadnianie zapisów m. in. na kontach wyciągów bankowych, regularny przegląd kont należności w celu identyfikacji błędnych transakcji i zaległości, wyjaśnianie rozbieżności w płatnościach, wystawianie wezwań do zapłaty, identyfikacja potencjalnych złych długów i klientów wysokiego ryzyka, uzgadnianie sald z jednostkami powiązanymi, zapewnienie prawidłowego i terminowego dokonywania operacji, realizację innych bieżących zadań księgowych, zarządzanie limitami kredytowymi klientów, współpraca z firmą faktoringową, uczestnictwo w zamknięciu miesiąca.

Od Kandydatów wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe - rachunkowość, finanse lub pokrewne, przynajmniej 3 lata doświadczenia w dziale księgowości, znajomość przepisów z zakresu UoR, bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, doświadczenie we współpracy z firmami faktoringowymi - będzie atutem, znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2, znajomość systemu SAP - będzie atutem, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność zarządzania priorytetami.

Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, bogaty pakiet benefitów, opiekę medyczną, kartę sportową, szkolenia zawodowe podnoszące kompetencje, karty podarunkowe, work life balance, nowoczesną przestrzeń biurową.

Oferta jest ważna jeszcze 1863 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Accountant with SAP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Accountant with SAP w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Accountant with SAP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Accountant with SAP, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.