Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO!

Lokalizacja: Błonie , mazowieckie
Praca Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO!

Miejsce Pracy: Koszajec k./ Pruszkowa.

OFERUJEMY
- Umowę o prace
- wynagrodzenie 20zł/23zł brutto za godzinę pracy + premia
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
- Przerwa śniadaniowo/obiadowa 30 minut
- Pakiet sportowy
- Możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe

WYMAGAMY:
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OBOWIĄZKI:

- prace magazynowe
- ocena jakości zwróconego asortymentu

- Telefonicznie -> 695-061-545
- Osobiście -> oddział Adecco Pruszków, ul. Ołówkowa 1D na przeciwko stacji PKP

Numer referencyjny: GRM/UWM/2018

Gdzie szukać pracy jako Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO! w miejscowości: Błonie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier 20/23 ZŁ/H BRUTTO!, praca w Błonie dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.