Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04)
Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04)
Warszawa
NR REF.: 1120977

Dla naszego Klienta - firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby w ramach zastępstwa na stanowisko

Asystent/ka Biura

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie recepcji firmy. Do jej obowiązków będzie należało: obsługa centrali telefonicznej i korespondencji w jęz. polskim i angielskim, dbanie o zaopatrzenie biura oraz kontakt z dostawcami. Dodatkowo, do zadań Asystenta/Asystentki Biura będzie należało dbanie o prawidłowy wizerunek firmy na przestrzeni biurowej i wsparcie administracyjne personelu firmy.

Od kandydatów oczekujemy dostępności od zaraz, znajomości języka angielskiego (min. B2)oraz bardzo dobrej organizacji pracy. Idealny kandydat powinien być osobą komunikatywną, otwartą, odpowiedzialną i samodzielną.Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku.

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieoraz możliwość pracyw firmie zlokalizowanej w ścisłym Centrum Warszawy.

Uwaga: Oferta dotyczy współpracy od zaraz, na okres ok. 3-4 tygodni.

Oferta jest ważna jeszcze 1756 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka biura na zastępstwo (do 19.04), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Księgowy/a RtR - English

Warszawa, mazowieckie


Sales Team Manager with German

Warszawa, mazowieckie


Office Manager

Warszawa, mazowieckie