Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Lokalizacja: , Polska
Data: 26-03-2019, do końca 119 dni
Praca Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Brytyjski pracodawca,  klient Prowork.PL, zatrudni opiekunów do opieki nad osobami starszymi  w domu opieki w Preston hrabstwo Lancashire w  płn. Anglii.
Rozmowa z pracodawcą przez Skype i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Jak podjąć pracę jako opiekun/ care assistant w Anglii? Nie jest wymagane profesjonalne doświadczenie w opiece, jednak mile widziana praktyczna wiedza i doświadczenie związane z pomocą dla innych ludzi - pomoc w rodzinie czy w sąsiedztwie dla osób starszych, chorych, czy wymagających wsparcia. Jeśli jesteś osobą empatyczną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz pomagać innym - prześlij CV - i rozpocznij pracę jako OPIEKUN w ośrodku opieki w Wielkiej Brytanii. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy, w wybranej lokalizacji i podjęciu pracy w UK. ProworkPL współpracuje bezpośrednio z pracodawcami - domami opieki i ośrodkami rehabilitacyjnymi w Wielkiej Brytanii i pomaga we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem pracy. Nie musisz się martwić znalezieniem i wynajęciem mieszkania. Pomoc ze strony ProworkPL jest bezpłatna dla kandydatów poszukujących pracy. Zaplanuj swoją karierę w opiece medycznej w Anglii juz teraz, podpisz umowę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim i zamieszkaj  w UK na stałe jeszcze przed Brexitem. Zobacz aktualne oferty pracy w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, nursing assistant - pre-registred nurse / pomoc pielęgniarki, opiekun /medyczny - care assistant  na stronie ProworkPL - zarejestruj się i sprawdzaj na bieżąco nowe ofery w opiece w UK.


Wymagania

komunikatywny angielski
empatia i chęć pracy z osobami potrzebującymi
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype
doświadczenie nie jest wymagane, jednak kandydaci w kwalifikacjami NVQ 2 lub 3 otrzymają wyższe wynagrodzenie
gotowość do podjęcia pracy w UK jako opiekun od marca 2019

Oferujemy

Wynagrodzenie na stanowisku care assisant: 7.83 - 8.30 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: pomoc ze strony pracodawcy w formalnościach związanych z wynajęciem zamieszkania
Praca stała - 36 - 42 godz. / tyg. Możliwość pracy w nadgodzinach
umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto zobacz z ProworkPL inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, pomoc pielęgniarki,  - pre -registred nurse, pielęgniarka. 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 119 dni


Gdzie szukać pracy jako Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.