Automatyk PLC/HMI

Axamo Sp. z o.o. Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Naszym klientem jest globalna, dobrze rozpoznawalna firma będąca światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej. Do zespołu ambitnych inżynierów w Rzeszowie lub Krakowie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:


Do zadań Inżyniera Automatyka należeć będzie:

  • Programowanie, konfiguracja, testowanie i uruchomienie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC
  • Przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia technicznego - preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka, itp.
• Znajomości programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) lub systemów wizualizacji.
• Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
• Umiejętności codziennej komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole (angielski B2), zdolności analitycznego myślenia i kreatywność.
• Dyspozycyjności umożliwiającej zagraniczne wyjazdy służbowe, kontrakty Klienta realizowane są m. in. w Chinach, Wietnamie, Indonezji, Brazylii, Meksyku, USA i Kanadzie a także w Europie. Zagraniczne delegacje stanowią ok. 50% czasu pracy. Długość kontraktów zagranicznych jest różna i wynosi średnio od 3 tygodni do 6 miesięcy. Nasz Klient pokrywa koszty zakwaterowania w hotelach min.3* za cały czas pobytu. W przypadku delegacji trwających dłużej niż 4 miesiące, pracodawca pokrywa koszt przelotu pracownika na urlop do Polski ( lub- alternatywnie, koszt przelotu bliskiej osoby z Polski do miejsca pobytu pracownika).Oferujemy

Nasz klient oferuje:
• Wynagrodzenie podstawowe (w zależności od doświadczenia jest możliwość negocjacji wynagrodzenia) oraz motywacyjny system premiowy: premia roczna, cost of living, quality of living / dzień, premia rozruchowa/godzina. Niezależnie od premii rozruchowej, płatne są godziny nadliczbowe. Ponadto pracownikowi przysługuje również dodatek delegacyjny. 
• Ciekawą pracę oraz realną możliwość rozwoju zawodowego. Sprzyja temu zarówno brak powtarzalności jak i duża różnorodność realizowanych projektów jak również bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych.
• Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych w branży metalurgicznej.
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
• A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, kartę Multisport i dofinansowanie do obiadów oraz przyjazną, nie korporacyjną atmosferę w pracy.

Zachęcam i zapraszam do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Automatyk PLC/HMI

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk PLC/HMI w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk PLC/HMI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk PLC/HMI, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.