IT Manager

Lokalizacja: km od Warszawy , mazowieckie
Praca IT Manager

Dla jednego z naszych klientów, polskiej firmy produkcyjnej, szukamy...

IT Managera / Dyrektora

... który dołączy do dynamicznie rozwijającej się firmy i weźmie udział w budowaniu jej strategii IT.

Oferta:

  • Dołączenie do największego w Polsce producenta w wsojej kategorii, lidera na rynku polskim i europejskim
  • Stabilny brand, dynamiczny zespół, ciągły rozwój, przyjazna atmosfera pracy
  • Praca stacjonarna w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Bogaty pakied benefitów dodatkowych
  • Lokalizacja: 100km na południe od Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Zbudowanie efektywnej funkcji wsparcia w postaci IT adekwatnej dla lidera rynkowego
  • Odpowiedzialność za pełną cyfryzację firmy
  • Zarządzanie zespołem 4-5 osobowym + rozwój tego zespołu
  • Zarządzanie budżetem IT, realizacja projektów IT
  • Wdrażanie wszelkich optymalizacji przekładających się na wzrost marży/obniżenie kosztów/większą automatyzację
  • Zarządzanie bezpieczeństwem -- w tym wsparcie IODO
  • Strategiczna współpraca z dostawcami, wybór najlepszych rozwiązań
  • Budowa relacji z pozostałymi działami firmy -- aktywne podejście do możliwych zmian i usprawnień

Oczekiwania:

  • Doświadczenie jako kierownik lub dyrektor IT idealnie w spółkach z branży produkcyjnej
  • Przygotowanie oraz wdrażanie strategii IT poparte sukcesami w tym zakresie
  • Umiejętności zarządzania i budowania silnego, zmotywowanego zespołu
  • Doświadczenie w e-commerce oraz SAP od strony efektywnego wsparcia organizacji oraz strategicznych projektów będzie mile widziane
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami
  • Wysoka efektywność i umiejętność komunikacji
  • Konieczne doświadczenie w SAP i Webcon w szerokim zakresie -- poparte przykładami wdrożeń.

Oferta jest ważna jeszcze 1909 dni

Gdzie szukać pracy jako IT Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: IT Manager w miejscowości: km od Warszawy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako IT Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Manager, praca w km od Warszawy dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.