Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Projektu (nr ref.: 10077)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-03-2019, do końca 121 dni
Praca Kierownik Projektu (nr ref.: 10077)

Opis stanowiska
  • zarządzanie realizacją umów i projektów
  • udział w procesie przygotowania ofert i umów
  • prowadzenie prezentacji dla klientów
  • zarządzanie pracą zespołową projektantów różnych branż
  • negocjowanie warunków umownych i finansowych z klientami
  • sprawdzanie dokumentacji projektowej
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami, inwestorami i dostawcami urządzeń oraz biurami współpracującymi we wszystkich stadiach projektowania i realizacji obiektu
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień formalnych z władzami administracyjnymi, samorządowymi i zleceniodawcami w zakresie rozwiązań projektowych
  • kierowanie opracowaniem całości projektu budowlanego, studium i koncepcji programowo
  • przestrzennej oraz współudział w ustalaniu zasadniczych rozwiązań technicznych zawartych w tych opracowaniach
  • udzielanie wyjaśnień merytorycznych organom administracyjnym i samorządowym
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata praktyki na stanowisku kierownika projektu
  • doświadczenie we współpracy z klientem
  • umiejętność koordynacji pracy zespołowej
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy pod presją czasu i klienta
  • wiedza w opracowywaniu dokumentacji projektowej na etapie projektów budowlanych, podstawowych oraz wykonawczych
  • dobra znajomość języka angielskiego z dziedziny mechaniki i energetyki
  • umiejętność efektywnej pracy i ustalania priorytetów
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • współpracę z doświadczonym zespołem projektowym
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach bloków energetycznych
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • powszechnie szanowane referencje

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Projektu (nr ref.: 10077)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Projektu (nr ref.: 10077) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Projektu (nr ref.: 10077) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Projektu (nr ref.: 10077), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.