Wyszukaj spośród 9394 ofert pracy

Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-03-2019, do końca 2 dni
Praca Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078)

Opis stanowiska
  • zapewnienie ciągłości pracy systemów kontrolno
  • pomiarowych
  • inicjowanie i wprowadzanie działań na rzecz poprawy jakości procesu implementacji nowego oprogramowania (nowe wersje systemów operacyjnych)
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej oraz prowadzenie szkoleń z obsługi systemów testujących
  • implementacja, modyfikacja oraz optymalizacja systemów testujących
  • monitorowanie ciągłości pracy systemów testujących, rozwiązywanie problemów oraz analiza przyczyn źródłowych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (inżynier elektronik, elektryk, automatyk)
  • bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz Android
  • praktyczna znajomość elektroniki
  • praktyczna znajomość protokołów komunikacyjnych (RS 232, USB, Ethernet)
  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania jakością
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolności organizacyjne
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • silna motywacja do pracy
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, odbycia szkoleń i staży w Centrali w USA oraz oddziałach CTDI w Europie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny
  • opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dodatek do wypoczynku, szkolenia i kurs języka angielskiego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne

Szukasz pracy jako Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier ds. Testów (nr ref.: 10078), Warszawa