Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Lokalizacja: , Polska
Praca Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Brytyjski pracodawca,  klient Prowork.PL, zatrudni opiekunów do opieki nad osobami starszymi  w domu opieki w Preston hrabstwo Lancashire w  płn. Anglii.
Rozmowa z pracodawcą przez Skype i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Jak podjąć pracę jako opiekun/ care assistant w Anglii? Nie jest wymagane profesjonalne doświadczenie w opiece, jednak mile widziana praktyczna wiedza i doświadczenie związane z pomocą dla innych ludzi - pomoc w rodzinie czy w sąsiedztwie dla osób starszych, chorych, czy wymagających wsparcia. Jeśli jesteś osobą empatyczną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz pomagać innym - prześlij CV - i rozpocznij pracę jako OPIEKUN w ośrodku opieki w Wielkiej Brytanii. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy, w wybranej lokalizacji i podjęciu pracy w UK. ProworkPL współpracuje bezpośrednio z pracodawcami - domami opieki i ośrodkami rehabilitacyjnymi w Wielkiej Brytanii i pomaga we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem pracy. Nie musisz się martwić znalezieniem i wynajęciem mieszkania. Pomoc ze strony ProworkPL jest bezpłatna dla kandydatów poszukujących pracy. Zaplanuj swoją karierę w opiece medycznej w Anglii juz teraz, podpisz umowę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim i zamieszkaj  w UK na stałe jeszcze przed Brexitem. Zobacz aktualne oferty pracy w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, nursing assistant - pre-registred nurse / pomoc pielęgniarki, opiekun /medyczny - care assistant  na stronie ProworkPL - zarejestruj się i sprawdzaj na bieżąco nowe ofery w opiece w UK.


Wymagania

komunikatywny angielski
empatia i chęć pracy z osobami potrzebującymi
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype
doświadczenie nie jest wymagane, jednak kandydaci w kwalifikacjami NVQ 2 lub 3 otrzymają wyższe wynagrodzenie
gotowość do podjęcia pracy w UK jako opiekun od marca 2019

Oferujemy

Wynagrodzenie na stanowisku care assisant: 7.83 - 8.30 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: pomoc ze strony pracodawcy w formalnościach związanych z wynajęciem zamieszkania
Praca stała - 36 - 42 godz. / tyg. Możliwość pracy w nadgodzinach
umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto zobacz z ProworkPL inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, pomoc pielęgniarki,  - pre -registred nurse, pielęgniarka. 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1751 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019

Jaka oferta pracy na stanowisku: Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019 w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Care Assistant praca care home Preston Anglia marzec 2019, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji

Krasnystaw, lubelskie