Wyszukaj spośród 8364 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów (faktury zakupowe i sprzedażowe) - w wybranych segmentach działalności spółki,
  • Ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w dedykowanym module,
  • Przygotowywanie wybranych zestawień i raportów oraz miesięcznych uzgodnień kont,
  • Wsparcie w wybranych procesach podatkowych (WHT, VAT),
  • Wsparcie w procesie przygotowywania sprawozdań finansowych.
Oczekujemy:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) lub ukończone kursy/ szkolenia z zakresu księgowości,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne podejście do nowych zadań i chęć rozwoju,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Mile widziane znajomość systemu Symfonia.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opiekę medyczną.

Szukasz pracy jako Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Oferta pracy na stanowisku: Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.