Wyszukaj spośród 9681 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-03-2019, do końca 4 dni
Praca Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074)

Opis stanowiska
  • opracowywanie projektów technicznych obiektów mostowych w pełnym zakresie
  • współpraca w zespole projektowym
  • zarządzanie projektem
  • współpraca z Klientem
  • przygotowanie i prezentacja projektów przed Klientem
  • udział w prowadzeniu procedur formalnoprawnych; uzyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych, itp., w zakresie projektu
  • współpraca międzybranżowa, uzgadnianie rozwiązań projektowych; wykonywanie pomiarów w terenowych na potrzeby projektów
  • wykonywanie badań obiektów budowlanych (inwentaryzacje, ekspertyzy)
  • udział w pozyskiwaniu nowych projektów
  • rozwój, sukcesywne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • inne, wynikające ze specyfiki opracowywania danego projektu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (co najmniej I stopnia) na kierunku budownictwo lądowe specjalność drogowa
  • odpowiedni do wykształcenia poziom wiedzy technicznej
  • min. 5 letnie doświadczenie przy sporządzaniu projektów drogowych
  • umiejętność obsługi programów komputerowych
  • Microstation, InRoads oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość Open Roads
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań, samodzielność, kreatywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • odpowiednie warunki pracy
  • elastyczność w zakresie formy i wymiaru (czasu) zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do spełnianych wymogów zatrudnienia
  • współpracę z doświadczonymi zespołami projektowymi
  • pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką firmy (abonament medyczny, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w firmie, w której cenimy samodzielność i inicjatywę
  • atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem do biura

Szukasz pracy jako Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074)

Oferta pracy na stanowisku: Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Asystent Projektanta Drogowego (nr ref.: 10074), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.