Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży

Zakres zadań:

  • Opracowywanie raportów rozliczeniowych premii, prowizji i refundacji
  • Realizacja zadań kontrolnych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Monitoring procesu raportowo-rozliczeniowego
  • Obsługa finansowa procesu rozliczeń sprzedaży oraz przygotowywanie rozliczenia finansowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze: metod ilościowych i statystycznych, informatyki, matematyki
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i Access)
  • Doświadczenie w obszarze rozliczeń lub analiz sprzedaży mile widziane
  • Proaktywność i zaangażowanie w realizację stawianych celów oraz
  • Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia oraz samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz oraz umiejętność prezentowania wyników mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z pakietu Benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną
  • Możliwość pracy z narzędziami w technologii SAS

Oferta jest ważna jeszcze 1797 dni

Gdzie szukać pracy jako Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy analityk ds. rozliczeń sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.