Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Samodzielny Księgowy
Samodzielny Księgowy
Warszawa
NR REF.: 1115423

Dla naszego Klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Dział Usług Księgowych zajmuje się świadczeniem usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych klientów firmy (są to spółki z kapitałem zagranicznym), przygotowywaniem deklaracji podatkowych, raportów, sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz standardami przyjętymi przez klienta. Samodzielni księgowi pracujący w dziale są odpowiedzialni za kontakt z urzędami skarbowymi oraz pomoc klientowi przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie ksiąg rachunkowych średnio 5-6 klientów różnych branż (zwykle podlegających badaniu), z kapitałem zagranicznym, przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych oraz raportów statystycznych, przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości, przygotowywanie raportów i sprawozdań zgodnych ze standardami przyjętymi przez klienta, kontakty z urzędami skarbowymi i pomoc w przypadku przeprowadzania kontroli podatkowych.

Od kandydatów oczekujemy minimum 2 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym), pełnej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych, bardzo dobrej praktycznej znajomości języka angielskiego, praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego Symfonia. Ponadto oczekujemy dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu, dyspozycyjności i pełnego zaangażowania w pracę, a także bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i współpracy zespołowej. Dodatkowym atutem kandydatów będzie Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego, możliwości finansowania uzyskania dodatkowych kwalifikacji zawodowych, atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, opieka w prywatnym centrum medycznym, karta Multisport, oferta kulturalna), dofinansowanie do nauki języków obcych w wysokości 50%.

Oferta jest ważna jeszcze 1432 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny Księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny Księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny Księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.