Office Administrator

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Office Administrator
Office Administrator
Warszawa
NR REF.: 1119885

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora inżynieryjno-budowlanego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty Administracji i Księgowości (Administrator Biura).

Zakres obowiązków osoby na tym stanowisku obejmuje wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, sprawdzanie ich prawidłowości i kompletności, a także wystawianie i przyjmowanie faktur od klientów oraz podwykonawców. Specjalista administracji i księgowości będzie również odpowiedzialny za bieżącą obsługę administracyjną, w tym prowadzenie korespondencji biura, przygotowywanie zestawień i sprawozdań dla centrali oraz archiwizację dokumentów.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Dodatkowa znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana. Szukamy osób posiadających wyższe wykształcenie w obszarze ekonomii (finanse, rachunkowość). Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office to wymóg obowiązkowy. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby komunikatywne, skrupulatne i wykazujące odpowiedzialność za powierzone zadania. Poszukujemy kandydatów posiadających umiejętność samodzielnej organizacji pracy pod presją czasu.

Nasz klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów dodatkowych obejmujący ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport. Raz do roku firma przewiduje również premię uznaniową.

Oferta jest ważna jeszcze 913 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Office Administrator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Office Administrator w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Office Administrator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Office Administrator, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


ASP.NET Developer

Warszawa, mazowieckie


Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie


Quality Assurance Engineer

Warszawa, mazowieckie


Agent Ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie


Lider Gościnności

Warszawa, mazowieckie