Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Duchnów , mazowieckie
Praca Technik utrzymania ruchu
Obowiązki:
  • utrzymanie w ruchu maszyn w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki,
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej,
  • usuwanie i analiza awarii,
  • uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,
  • prewencyjne przeglądy, bieżąca konserwacja maszyn,
  • współpraca z operatorami produkcji i ich szkolenie w podstawowym utrzymaniu ruchu,
  • współpraca i nadzór nad firmami kontraktorskimi wykonującymi zlecone prace.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (automatyka, mechatronika, robotyka, mechanika lub elektrotechnika),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera, technika serwisu lub w służbach utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej przede wszystkim mechanicznej i elektrycznej,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • posiadanie uprawnień energetycznych G1 (do 1kV),
  • mile widziana umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym,
  • mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych G1 (do 15 kV) oraz G2, G3,
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, pomysłowość, inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • bogaty pakiet socjalny.

Oferta jest ważna jeszcze 1796 dni

Gdzie szukać pracy jako Technik utrzymania ruchu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik utrzymania ruchu w miejscowości: Duchnów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik utrzymania ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik utrzymania ruchu, praca w Duchnów dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.