Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052)

  • W okresie wdrożenia zapoznasz się:
  • z procesem napraw urządzeń elektronicznych;
  • z dokumentacją serwisową i techniczną;
  • będziesz uczestniczył w tworzeniu instrukcji napraw urządzeń;
  • poznasz proces wprowadzania nowych produktów (proces NPI).
    Docelowy zakres obowiązków:
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentów, procedur związanych z wdrażaniem nowych produktów i nadzór nad dostępną dokumentacją serwisową i techniczną
  • świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników serwisu dokonujących napraw urządzeń elektronicznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych w obszarach operacyjnych
  • przygotowywanie i aktualizacja metodyki napraw najczęściej występujących usterek
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń technicznych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub studenci ostatnich lat studiów) w dziedzinie elektroniki lub telekomunikacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • wiedza na temat systemów radiokomunikacyjnych mile widziana
  • zainteresowania w zakresie napraw sprzętu elektronicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność wyszukiwania informacji technicznych
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • silna motywacja do pracy
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, odbycia szkoleń i staży w Centrali w USA oraz oddziałach CTDI w Europie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • 5.000 zł brutto już przy pierwszej umowie o pracę
  • pakiet socjalny
  • opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dodatek do wypoczynku, szkolenia i kurs języka angielskiego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne

Oferta jest ważna jeszcze 1786 dni

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Inżynier Serwisu (nr ref.: 10052), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.