Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Korzyści:

Oprócz stałego wynagrodzenia zaoferujemy Ci atrakcyjny system prowizyjny nagradzający Twoje zaangażowanie - masz szansę podwoić swoją podstawową pensję.

Damy Ci również możliwość pracy na podstawie elastycznego grafiku - nie musisz pojawiać się w pracy na określoną godzinę.

Dodatkowo otrzymasz od nas sprzęt do pracy (laptop, telefon) oraz samochód służbowy, również do użytku prywatnego.

Zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należała aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę, pozyskiwanie nowych Klientów, negocjowanie warunków współpracy, a także przygotowywanie umów handlowych.

Szukamy właśnie Ciebie

Jeśli tylko postanowiłeś/łaś wykształcić się w kierunku związanym z budownictwem, a także posiadasz doświadczenie w pracy w firmie z branży budowlanej - jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Nie musisz posiadać doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego - wystarczy, że znasz rynek budowlany :)

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Zaaplikuj i pozwól nam przedstawić Ci szczegóły naszej oferty :)

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii