Asystentka Zarządu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystentka Zarządu
Asystentka Zarządu
Warszawa
NR REF.: 1120139

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Healthcare, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Zarządu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administracyjne wsparcie biura zarządu firmy oraz współpracę z poszczególnymi oddziałami spółki. Do kluczowych zadań należeć będzie również archiwizacja i dystrybucja dokumentów, prowadzenie kalendarza członków Zarządu, organizacja telekonferencji, a także przygotowywanie i ewidencja wyjazdów służbowych.

Poszukujemy osoby, która posiada ok.1-2 letnie doświadczenie w obszarze administracji oraz posługuje się językiem angielskim na poziomie min. B2 (warunek konieczny). Atutami na stanowisku jest wysoka kultura osobista, samodzielność oraz komunikatywność.

Nasz Klient oferuje możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość współracy. B2B Biuro zlokalizowane w Śródmieściu.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 1253 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystentka Zarządu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystentka Zarządu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystentka Zarządu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystentka Zarządu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.