Operator/ka linii produkcyjnej

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Praca Operator/ka linii produkcyjnej

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka linii


ZADANIA

Jako Operator linii  będziesz odpowiedzialny za obsługę automatycznej linii produkcyjnej, kontrolę przebiegu produkcji oraz dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

OCZEKIWANIA

Zależy nam na chęci rozwoju i zaangażowaniu w powierzone obowiązki. Ważne też, abyś był gotowy do pracy w stystemie III zmianowym.  Jeśli nie masz doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Miło, jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego.

OFERUJEMY

Chcemy zaproponować Ci pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Masz pewność solidnego wynagrodzenia podstawowego i wysokich premii – już od początku zatrudnienia. Zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. Zależy nam, abyś został z nami na dłużej dlatego oprócz rodzinnej, życzliwej atmosfery chcemy zaproponować szkolenia przygotowujące do pracy i przejrzyste warunki zatrudnienia.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Dołącz do naszej drużyny! Pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Zapraszamy również  do naszego biura w Poznaniu na ul. Libelta 22/5.

Oferta jest ważna jeszcze 461 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator/ka linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/ka linii produkcyjnej w miejscowości: Rogoźno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/ka linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/ka linii produkcyjnej , praca w Rogoźno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie