Wyszukaj spośród 8930 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Account Manager (branża reklamowa)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Praca Account Manager (branża reklamowa)

Dla naszego klienta, agencji reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko: Account Manager (branża reklamowa)

Opis stanowiska:
  • Efektywna realizacja i koordynacja prowadzonych projektów (opracowanie prezentacji i ofert dla Klientów agencji )
  • Budżetowanie projektów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie obsługi kluczowych klientów agencji w zakresie full service
  • Przygotowywanie kampanii marketingowych i doświadczenie w ich realizacji
  • Przygotowywanie kosztorysów i harmonogramów kampanii
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie  (Marketing, Zarządzanie,  Ekonomia)
  • Minimum 3- letnie doświadczenie w agencji reklamowej, na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów ATL,BTL, shooper marketing, interactive, kampanii 360
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • Doskonała organizacja własna i zespołowa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
  •  Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek
  • Dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

Szukasz pracy jako Account Manager (branża reklamowa)

Oferta pracy na stanowisku: Account Manager (branża reklamowa) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Most Wanted! lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Account Manager (branża reklamowa) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager (branża reklamowa), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Most Wanted! praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.