Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik działu projektowego - ze znajomością Corel / Illustrator

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie; Komorniki , wielkopolskie; Plewiska , wielkopolskie; Luboń , wielkopolskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik działu projektowego

Kandydacie!

Obsługa programów Corel Draw i Illustrator nie stanowią dla Ciebie problemu?

Lubisz zabawę grafiką i chcesz się rozwijać w tym kierunku?

Chcesz pracować w branży poligraficznej i zdobyć pierwsze doświadczenie?

Jeśli tak to mamy pracę dla Ciebie!

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

Zapewniamy wynagrodzenie - do 3200 zł brutto miesięcznie. Umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22. Gwarantujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia :)

Zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należało opracowanie projektów graficznych, które będą wdrażane do produkcji.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie? Nie czekaj i daj się poznać! Ty szukasz ciekawej i stabilnej pracy, a my kreatywnego i ambitnego pracownika!

Wyślij do nas swoje Cv już teraz przez przycisk aplikuj lub na r.hajahmadov@ksservice.pl
Więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu: 503 075 956

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu projektowego - ze znajomością Corel / Illustrator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu projektowego - ze znajomością Corel / Illustrator w miejscowości: Luboń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu projektowego - ze znajomością Corel / Illustrator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu projektowego - ze znajomością Corel / Illustrator, praca w Luboń dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Roksana Hajahmadov

r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii