Wyszukaj spośród 8421 ofert pracy

Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 01-03-2019, do końca 7 dni
Praca Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046)

Opis stanowiska
  • tworzenie ofert dla klientów
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • uzgadnianie z klientem parametrów technicznych tarcz, narzędzi
  • monitorowanie zamówień i dostaw
  • planowanie zamówień we współpracy z klientem
  • kalkulowanie cen towarów
  • wystawianie faktur/faktur korygujących
  • kontakt telefoniczny i email z klientami (ok 20)
  • współpraca ze sprzedawcami i inżynierami w centrali w Austrii
  • rozpatrywanie reklamacji klientów
Wymagania
  • wykształcenie techniczne ew. student studiów technicznych (inżynierskich/magisterskich) o kierunku mechatronika, budowa maszyn lub pokrewny profil
  • znajomość j. angielskiego
  • ogólny i techniczny
  • dodatkowy atut
  • doświadczenie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • znajomość system SAP
  • cechy osobowości: dokładność, cierpliwość, zaangażowanie
  • umiejętność planowania pracy
Oferujemy
  • umowa zlecenie z perspektywą zmiany na umowę o pracę (po około roku)
  • intensywne szkolenia produktowe i SAP oraz prawidłowa obsługa klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w szkoleniach językowych (j. angielski biznesowy i rosyjski)

Szukasz pracy jako Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046)

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Pracownik ds. Wsparcia Sprzedaży (nr ref.: 10046), Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni Aplikuj teraz