Pomocnik Operatora Maszyn

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Pomocnik Operatora Maszyn

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej- produkcja farb poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Zadania:
-pomoc i obsługa maszyn produkcyjnych
-kontrola jakości gotowych produktów
-ustawianie odpowiednich parametrów maszyn (po wcześniejszym szkoleniu)

Wymagania

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-dostępność od poniedziałku do piątku (system 3 zmianowy)
-zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:
-wynagrodzenie podstawowe 14-16 zł brutto + premie
-umowę o pracę tymczasową
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-benefity takie jak karta sportowa, dodatkowa opieka zdrowotna
-pracę w renomowanej firmie w branży
Lokalizacja: Wrocław- Kowale

Informujemy iż oferta dotyczy pracy tymczasowej.

NIE CZEKAJ JUŻ DZIŚ POLEĆ NASZĄ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM !

Oferta jest ważna jeszcze 2561 dni

Gdzie szukać pracy jako Pomocnik Operatora Maszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Operatora Maszyn w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomocnik Operatora Maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik Operatora Maszyn, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.