Wyszukaj spośród 11733 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Łódź , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Konstantynów Łódzki , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia


Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła

KANDYDACIE!

Szukasz ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku?
Chcesz zdobyć cenne doświadczenie?
Interesujesz się tematyką zaopatrzenia i księgowości?
 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Zależy nam abyś posiadał wykształcenie wyższe i swobodnie komunikował się w języku angielskim. Ważne żebyś obsługiwał pakiet MS Office i miał minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku. Miło jeśli znasz program SAP, ale jeśli nie - wszystkiego Cię nauczymy.

OFERUJEMY:

Gwarantujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem uzależnionym od posiadanych kompetencji. Masz pewność pracy jednozmianowej w godzinach 8-16 oraz wolnych weekendów. Do tego dla chętnych dołączamy prywatną opiekę medyczną. Zależy nam na rozwoju pracowników i podnoszeniu przez nich kwalifikacji. Zainteresowany/ zainteresowana? Czytaj dalej!

ZADANIA:

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie zamówień na produkty i usługi oferowane przez firmę za pomocą programu SAP oraz współpraca z dostawcami i pilnowanie terminów zawartych umów. Będziesz też zajmował się kontrolowaniem nieprawidłowości i zgłaszaniem ich gdy wystąpią.
 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje CV już teraz i zacznij zdobywać cenne doświadczenie! W razie pytań zadzwoń: 503 075 956

Oferta jest ważna jeszcze 109 dni


Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła w miejscowości: Konstantynów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia - rozwiń z nami skrzydła, praca w Konstantynów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Roksana Hajahmadov

r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii