Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 26-02-2019, do końca 30 dni
Praca Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043)

Opis stanowiska
  • planowanie przeglądów i remontów maszyn, urządzeń, instalacji oraz nadzór nad ich realizacja zgodnie z założonym harmonogramem
  • organizacja pracy podległego kilkudziesięcioosobowego zespołu
  • realizacja zadań zgodnie z założonym budżetem i wyznaczonymi celami
  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientem oraz reagowanie na jego potrzeby
  • stosowanie zasad TPM przy analizie awarii i przestojów
  • nadzór nad wskaźnikami OEE, MTBF, MTTR
  • optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych
  • nadzór nad zakupem części zamiennych
  • rozliczanie i raportowanie prac projektowych, dbałość o koszty, świadomość biznesowa, kosztowa
  • pozyskiwanie dodatkowych zleceń od klienta
Wymagania
  • doświadczenie min 2 lata w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w dziale Utrzymania Ruchu
  • wykazanie się poprzednimi sukcesami w obszarze utrzymania ruchu
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • elektryczne, elektromechaniczne, energetyczne, mechaniczne pokrewne
  • orientacja na potrzeby klienta
  • dobra obsługa MS Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana ale niekonieczna komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SEP do 1kV (E1, D1) będą dodatkowym atutem
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny w tym MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Szukasz pracy jako Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043)

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10043), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.