Wyszukaj spośród 8838 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 21-02-2019, do końca 4 dni
Praca Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040)

Opis stanowiska
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn na obszarze produkcyjnym
  • nadzór nad wykonywaniem pracy podległych pracowników w sposób zgodny z zasadami BHP
  • organizowanie pracy podległym pracownikom
  • kontrola prawidłowości pracy maszyn i urządzeń
  • udział w projektach WCM
  • wdrażanie projektów inwestycyjnych niezbędnych dla rozwoju firmy
  • zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego firmy,
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobrą znajomością mechaniki, elektroniki i automatyki
  • umiejętności zarządzania grupą podległych pracowników
  • znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (B2)
  • znajomości podstaw budowy maszyn
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz kreatywnie rozwiązującą problemy
Oferujemy
  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym
  • pakiet szkoleń
  • partnerską atmosferę pracy w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • profesjonalny rozwój

Szukasz pracy jako Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040)

Oferta pracy na stanowisku: Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator Utrzymania Ruchu (nr ref.: 10040), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.