Wyszukaj spośród 24232 ogłoszeń o pracę

Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia

Data: 11-02-2019, do końca 18 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Zadania:
  • Montaż metalowych elementów (regały, półki wystawowe)
  • Nitowanie
  • Proste prace monterskie
Wymagania:
  • zdolności manualne
  • chęci do pracy i nauki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe, stabilne zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • wynagrodzenie 2500 zł brutto + premie
  • możliwość wykupienia pakietu sportowego Ok System.

Szukasz pracy jako Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Fenix S.A.

Praca Pomocnik Montera - 1 zmiana - OD ZARAZ - Retkinia, Łódź

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz
Praca w mieście
Warszawa 654
Wrocław 330
Kraków 232
Łódź 176
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy