Wyszukaj spośród 24701 ogłoszeń o pracę

Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać!

Data: 07-02-2019, do końca 15 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać!

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat.

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Twoje zadania:
  • Telefoniczny kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym
  • Realizacja wyznaczonych celów przez TM
  • Kompleksowe udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
Nasze oczekiwania:
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Status osoby uczącej się
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • Pozytywne i odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków
Nasza oferta:
  • Elastyczny grafik, który zostanie dopasowany do Twoich potrzeb
  • Stała stawka godzinowa oraz system motywacyjny
  • Szeroko rozbudowana ścieżka kariery
  • Profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do pracy
  • Strefa Relaksu oraz karta rabatowa ze zniżkami na usługi do naszych partnerów
Dodatkowe informacje

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Szukasz pracy jako Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać!

Oferta pracy na stanowisku: Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
CCIG Group

Praca Połącz pracę z nauką i zacznij zarabiać!, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni Aplikuj teraz
Praca w mieście
Warszawa 663
Wrocław 335
Kraków 232
Łódź 180
Zobacz więcej

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy