Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki!

Lokalizacja: , Polska
Praca Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki!

Klient ProworkPL, nadmorski eksluzywny dom opieki/nursing home  zatrudni opiekunów z doświadczeniem / senior care assistant  na zmiany nocne do pracy z osobami starszymi. Dom opieki/ esidential care home ulokowany jest w pięknym nadmorskim  Paignton w południowe Anglii. Oferowana praca na zmainy NOCNE na pełen etat ok. 40 godzin tygodniowo. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak  i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez Skype. 


Wymagania

Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie jako opiekun/kan osoby starszej /niepełnosprawnej/ inne.
Mile widziane pielęgnairki/pielęgniarze w trakcie procesu rejestarcji w NMC i przygotowania do egzaminiu językowego IELTS dla piełegniarek. Pracodawca zapewnia wsparcie w procesie rejestracji i możliowość podjecia pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka po uzyskaniu PIN number i uprawnien do pracy w zawodzie.
Gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii od lutego 2019.

 

 

 

Oferujemy

Stały kontrakt (etat 40 godzin tygodniowo) umowa o pracę jako pomoc pielęgniarki 
Wynagrodzenie: od 8.89  funtów brutto /godz
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość wielu szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych w systemie brytyjskim NVQ
Zamieszkanie: pomoc w wynajęciu zamieszkania w pobliżu pracy

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 492 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca senior care assistant zmiany nocne DEVON Pilnie dom opieki!, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.