Wyszukaj spośród 8846 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. komunikacji i PR

Lokalizacja: Białystok , podlaskie;
Praca Specjalista ds. komunikacji i PR

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. komunikacji i PR​

Opis stanowiska
  • komunikacja marketingowa i Public Relations z otoczeniem firmy (media, partnerzy, klienci),
  • zarządzanie i rozwój profili firmy w social media (tj. Facebook, Twitter, G+, LinkedIn, Instagram),
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej marek,
  • copywriting (informacje prasowe, artykuły, wywiady, hasła reklamowe, webwriting itp.),
  • prowadzenie i rozwój bloga firmowego,
  • stała współpraca z partnerami, dziennikarzami, portalami branżowymi w zakresie promocji firmy i jej produktów,
  • nadzór nad konkursami, rankingami, eventami branżowymi, w których uczestniczy firma,
  • inicjowanie i koordynowanie działań z zakresu CSR oraz Employer Branding.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe na kierunkach marketing, PR lub powiązane,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu public relations i obszaru social media,
  • mile widziana znajomość branży finansowej
  • doświadczenie w kontakcie z mediami i dziennikarzami,
  • "lekkie piórko", perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego - warunek konieczny,
  • umiejętność komunikowania się i pisania w języku angielskim,
  • wysoka kultura osobista i ponadprzeciętna komunikatywność.
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie swoich umiejętności;
  • bogaty pakiet benefitów.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. komunikacji i PR

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. komunikacji i PR w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. komunikacji i PR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. komunikacji i PR, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.