Specjalista ds systemów IT

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, unikatowej i bardzo rozpoznawalnej firmy na rynku polskim, lidera w swojej branży, będącej liczącym się graczem na rynku europejskim szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds systemów IT

Obowiązki:

  • Rozwijanie i utrzymywanie dedykowanych systemów
  • Udział w pracach projektowych,
  • Współpraca przy utrzymywaniu standardów technologicznych
  • Współpraca z dostawcami IT w zakresie realizacji koncepcji rozwiązania,
  • Współpraca z innymi działami Biura IT.

Wymagania:

  • Znajomość projektowania systemów
  • Znajomość Web Services (SOAP, REST)
  • Znajomość technologii integracyjnych,
  • Znajomość języka SQL,
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie programistyczne w JAVA lub .NET
  • Otwartość na współpracę
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość szyn integracyjnych, ESB, MQ
    • Znajomość UML,
    • Znajomość narzędzia CASE: np. Enterprise Architect,
    • Doświadczenie w pracy z bazami nierelacyjnymi, hurtowniami danych, * Znajomość zagadnień związanych z aplikacjami mobilnymi i chmurowymi (Azure, AWS)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą ścieżkę kariery w wielokulturowej organizacji

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds systemów IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds systemów IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds systemów IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds systemów IT , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.