Technik Janki

LeasingTeam Group Kozienice Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Janki​


Zadania:

  • Proste prace naprawcze telefonów komórkowych
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Chęci do pracy w systemie 2 zmianowym 
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Podstawowa znajomość obsługi smartfona.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł/h brutto
  • Wolne weekendy!
  • Umowa zlecenie
  • Praca dla kobiet i mężczyzn!

 

 

Dodatkowe informacje

Kontakt telefoniczny (od pon-pt w godz. 9-17) lub przez APLIKUJ:
500 605 102
22 460 50 30

 

 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik Janki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik Janki w miejscowości: Kozienice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik Janki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik Janki, praca w Kozienice dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.